Aktualności

Co na terenie po KS Orzeł?

Jak już informowaliśmy, swego czasu wyłożono do publicznego wglądu plan miejscowy dla rejonu ulicy Podskarbińskiej (część I). Plan wpłynie na rozwój tej okolicy. Określi jej charakter i funkcje. Największe emocje budzi w tym rejonie przyszłość terenów po klubie Orzeł oraz usytuowanie stacji III linii metra.
Ze względu na epidemię anulowano spotkania z udziałem mieszkańców, a terminy konsultacji przedłużono do odwołania. Można będzie jednak wziąć udział w spotkaniu konsultacyjnym online lub złożyć uwagi do projektu planu!
Spotkanie zaplanowane jest na wtorek 12 maja o godz. 17 (link do spotkania opublikujemy wkrótce). Online będą na nim obecni projektanci planu i specjaliści od procedury planistycznej, którym będzie można zadać pytania.
Zajrzyj na Facebook: https://www.facebook.com/events/2605676206351267/
Najwygodniej obejrzeć plan na wystawie plenerowej przy skrzyżowaniu ulic Stanisławowskiej i Podskarbińskiej, przed budynkiem dawnego Klubu Sportowego Orzeł.
Jak złożyć uwagę?

 • elektronicznie, przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego albo podpisu potwierdzonego Profilem Zaufanym za pośrednictwem platformy ePUAP; 
 • drogą pocztową na adres:
  Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego,
  ul. Marszałkowska 77/79
  00-683 Warszawa;
 • osobiście w kancelarii głównej m.st. Warszawy, kancelarii Biura Architektury i Planowania Przestrzennego lub w Wydziałach Obsługi Mieszkańców w Twojej dzielnicy

  Ze względu na epidemię nie określono terminu zakończenia konsultacji społecznych i trwać będą one do odwołania.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *