Aktualności

Opłatek w Urzędzie

We wtorek, 18 grudnia 2018 r.,
w sali plenarnej Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty, przy choince i wokół świątecznego stołu, zebrali się na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym pracownicy urzędu i goście zaproszeni przez burmistrza Tomasza Kucharskiego. Wykorzystał on to wydarzenie, by na wstępie podziękować urzędnikom za dotychczasową współpracę oraz podzielić się refleksjami na temat kolejnego wyboru na funkcję burmistrza. Zauważył m.in., że nie odniósłby takiego sukcesu (jako jedyny burmistrz w Warszawie będzie rządził czwartą kadencję), gdyby nie otaczali go przyjaciele i lojalni współpracownicy.
Refleksjami duchowymi podzielili się z zebranymi dziekan ks. Andrzej Kuflikowski oraz prorektor Prawosławnego Seminarium Duchownego w Warszawie ks. prot. dr Tomasz Stempa.
Harcerze z Hufca Praga-Południe wręczyli burmistrzowi Betlejemskie Światło Pokoju i chustę Drużyn Nieprzetartego Szlaku.
Okolicznościowe medale wybite z okazji stulecia przyłączenia Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia do Warszawy otrzymali z rąk burmistrza prof. Andrzej Budaj, ordynator kardiologii szpitala Grochowskiego, i mł. insp. Marek Gago, komendant komisariatu rzecznego.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *