Wydarzenia

Turniej o Puchar Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych

Przed nami III Edycja Międzyosiedlowego Turnieju o Puchar Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych. Dzięki inicjatywie lokalnej społeczników z Kamionka, służącej integracji środowisk lokalnych i promowaniu sportu, odbędzie się on w niedzielę 17 czerwca o godz. 12.00 na boisku na Błoniach.
Jak co roku rozegrane zostaną mecze między reprezentacjami piłkarskimi południowopraskich osiedli. Tegoroczna edycja upłynie pod znakiem stulecia odzyskania niepodległości, a także zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Organizatorzy przygotowali z tej okazji specjalne niespodzianki. Niewątpliwą atrakcją będzie widowiskowy pokaz żonglerki piłką w wykonaniu Dawida Krzyżowskiego. Chętni, zwłaszcza najmłodsi, będą mogli przećwiczyć niektóre ze sztuczek pod okiem mistrza podczas warsztatów prowadzonych równolegle z rozgrywkami.
Puchar Kamionkowskich Błoni Elekcyjnych trafił w 2016 r. do drużyny z Gocławia, a w 2017 r. do drużyny Grochowa Południowego (zdj.). Jak będzie w tym roku? Czy po zwycięstwo sięgnie drużyna Saskiej Kępy, Kamionka, czy może przypadnie ono w udziale któremuś z poprzednich zwycięzców? To pytanie otwarte, bo zawodnicy trenują, poprawiają swoją formę, piłka jak wiadomo jest okrągła a na boisku wszystko jest możliwe. Zapraszamy serdecznie na kilka godzin sportowych emocji, świetnej zabawy i kibicowania w miłej, sąsiedzkiej i kulturalnej atmosferze.
Turniej organizowany jest we współpracy z KS Drukarz i Urzędem Dzielnicy Praga-Południe.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *