Wydarzenia

Burmistrz odebrał puchar dla urzędu!

Rozstrzygnięto rozgrywany co dwa lata konkurs m.st. Warszawy na najlepsze warunki bezpieczeństwa i higieny pracy w urzędach dzielnic. Miło nam donieść, że główną nagrodę za rok 2017 otrzymał Urząd Dzielnicy Praga-Południe.
„Jestem dumny, że nagroda jest imienna, ale to nie jest tylko moja zasługa. Dziękuję pracownikom i zarządowi dzielnicy. Szczególne podziękowania należą się pracownikom Wydziału Administracyjno-Gospodarczego, którzy wdrożyli wszystkie zalecenia inspektorów BHP”, powiedział burmistrz Tomasz Kucharski, odbierając okazały puchar z rąk prezydent m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.
Miasto raz na dwa lata przeprowadza kontrolę urzędów dzielnic pod kątem warunków pracy zatrudnionych w nich pracowników. Po takiej kontroli zarząd dzielnicy dostaje konkretne zalecenia i wskazówki, co zmienić, poprawić czy usunąć, aby bezpieczeństwo i higiena pracy zatrudnionych w nim ludzi były zgodne z obowiązującymi regulacjami. Realizując te zalecenia w naszym urzędzie, m.in. wyremontowano instalację elektryczną w budynku, wymieniono wykładziny podłogowe, wymieniono i poddano renowacji dużą część mebli, zadbano o doposażenie w pokojach socjalnych itp. Nasz urząd jest dzięki temu bezpieczny i zapewnia urzędnikom odpowiednie warunki pracy, co zostało zauważone i docenione przez panią prezydent.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *