Aktualności

Zapraszamy dzieci!

Kolorowa i wesoła, roztańczona i rozśpiewana, na słodko i na sportowo. Taka właśnie będzie najbliższa sobota, 2 czerwca, w Parku Obwodu Praga Armii Krajowego (róg ul. Podskarbińskiej i Grochowskiej). A wszystko to z okazji Dzielnicowego Dnia Dziecka!

Festyn rozpocznie się o godz. 12.00 czytaniem wierszy ze sceny. W sportowym programie festynu znajdą się m.in. pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu GWKS Ajsedora, Zumba Kids pod wodzą Core Fitness, natomiast animacje sportowe zapewni nam niezastąpiony UKS Niedźwiadek. W kosza i w piłkę będzie można zagrać z Fundacją Kasi Dulnik oraz instruktorami z dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Warsztaty malarstwa i rysunku, a także animacje manualne przygotuje dla dzieci Centrum Promocji Kultury. O zdrowym odżywianiu w ramach akcji Żółty talerzyk opowie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Praga-Południe.

Na najmłodszych czekają także liczne niespodzianki, a zdradzimy, że będą wśród nich Muzyczny Domek, dmuchańce oraz balonowe zoo.

O godz. 13.00 przewidziano bezpłatny słodki poczęstunek dla dzieci, z popcornem, czekoladową fontanną i pierożkami ze słodką śmietanką. Pragnienie zaspokoi orzeźwiająca lemoniada w dwóch smakach. Dorosłym będzie serwowana kiełbaska z grilla.

Janusz Korczak powiedział „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Mamy nadzieję, że taki właśnie będzie nasz Dzień Dziecka: radosny, pełny uśmiechu i dobrej zabawy.

Serdecznie zapraszam,

Tomasz Kucharski

Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *