Aktualności

Pożegnanie z panią ambasador

Wspaniała kobieta i urzędnik, ambasador Kolumbii w Polsce, wielka przyjaciółka Polski i Polaków, naszej dzielnicy i całej warszawy, jej ekscelencja pani Victoria Gonzalez Ariza opuszcza placówkę w naszym kraju. Z żalem żegna się z Saską Kępą, gdzie mieści się ambasada jej kraju. W piątek, 8 września, przyjechała do Urzędu Dzielnicy, by osobiście pożegnać się z przyjaciółmi – burmistrzem Tomaszem Kucharskim i jego zastępcami – Jarosławem Karczem i Michałem Wieremiejczykiem.

Wręczając pani ambasador bukiet kwiatów i drobne upominki, burmistrz Kucharski przekazał jej wyrazy podziękowania i wdzięczności za dotychczasową długoletnią i owocną współpracę, za inspiracje do działań kulturowych, za bycie opiekunem duchowym wielu wspaniałych przedsięwzięć.

„Bez państwa pomocy i przyjaźni, bez osobistego zaangażowania pana burmistrza Kucharskiego, bez współpracy z dzielnicowymi instytucjami kultury – Centrum Promocji Kultury i Promem Kultury Saska Kępa – niemożliwa byłaby tak udana promocja Kolumbii w dzielnicy, Warszawie i całym kraju. Nasze doroczne spotkania na terenie CPK czy udział w Święcie Saskiej Kępy były tego widocznym dowodem”, powiedziała pani ambasador podczas pożegnania z władzami dzielnicy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *