Aktualności

Konsultacje w sprawie szyldów

Szanowni Państwo,

w czerwcu rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące projektu warszawskiej uchwały krajobrazowej – dokumentu, który ma na celu uporządkowanie przestrzeni miasta.

Warszawska uchwała krajobrazowa będzie regulowała wygląd naszego najbliższego otoczenia, np. kwestie dotyczące reklam, szyldów, małej architektury oraz ogrodzeń. Przede wszystkim usystematyzuje wielkość i usytuowanie tych  elementów.

W ramach konsultacji odbyło się już kilka spotkań i warsztatów. Jednak w związku z dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i przedsiębiorców z obszaru rewitalizowanego, organizujemy dodatkowe wydarzenie, podczas którego skupimy się na tematyce szyldów, czyli oznaczeń o prowadzonej działalności.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 13 lipca, w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56. Zapraszamy na godzinę 18:00. Chcemy przybliżyć Państwu założenia projektu uchwały krajobrazowej i zebrać Państwa uwagi oraz sugestie.

Program spotkania:

1) Prezentacja na temat szyldów, według tzw. uchwały krajobrazowej: co zostanie uregulowane i jakie zmiany nas czekają.

2) Zebranie pytań i sugestii od uczestników.

3) Odpowiedź na pytania uczestników/dyskusja.

4) Podsumowanie.

Dołączamy link do strony internetowej poświęconej konsultacjom, na której znajdziecie Państwo projekt uchwały oraz przewodnik po niej:

www.konsultacje.um.warszawa.pl/konsultacja/ladnie-dzieki-warszawskiej-uchwale-krajobrazowej

Zapraszamy!

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *