Wydarzenia

Dzień Dziecka na Pradze-Południe

W słoneczną sobotę 3 czerwca 2017 r. świętowaliśmy Dzień Dziecka na Pradze-Południe. Tym razem zaprosiliśmy najmłodszych, ich rodziców i dziadków na piknik, który odbył się na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych. Na licznie przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji.
Dzieci i ich rodziców przywitał Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Michał Wieremiejczyk. Piknik rozpoczął się Południowopraskim Biegiem Dla Dzieci. W trakcie pikniku można było wziąć udział w warsztatach plastycznych, ceramicznych, tworzenia masek zwierząt oraz superbohaterów, a także w warsztatach biżuterii dziecięcej.
W strefie sportowej rmożna było zagrać w badmintona, minisiatkówkę, frisbee, piłkę nożną czy ringo. Próbowano swoich sił w szermierce, karate, zumbie i żeglarstwie na trawie.
Wysłuchaliśmy chóru Mille Voci, obejrzeliśmy widowisko muzyczno-taneczne „Z biegiem Wisły”, spektakl „Świat cyrku Pana A…brakadabra” oraz koncert  „Kraina bajek Disneya”. Dużo radości i uśmiechu wywołały animacje cyrkowe przygotowane przez Teatr AKT, a także koncert rapu, który przygotowali chłopcy z Fundacji Przyjaciół Rodziny Arka.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *