Aktualności

Brave Kids 2017

Młodzi artyści z Iranu, Rumunii, Polski, Rosji, Tadżykistanu, Kirgistanu i Czeczenii wezmą udział w warszawskiej edycji międzynarodowego projektu Brave Kids 2017. Przyjadą tu już 17 czerwca i zamieszkają u warszawskich rodzin. Grupą artystyczną, na którą warto zwrócić uwagę jest m.in. zespół prowadzony przez organizację Donya z Teheranu. Wchodzący w jej skład młodzi artyści z Iranu, przygotowują spektakle teatralne, ucząc się tolerancji i szacunku dla innych kultur. Robią to poprzez poznawanie poezji, pieśni i opowieści o pokoju, a także tradycji, wierzeń i obrzędów, które promują współdziałanie. Uważają, że aby zrozumieć inną kulturę, trzeba ją najpierw poznać.

Podczas pobytu w Warszawie mali goście wezmą udział w wielu warsztatach i spotkaniach, a także przygotowują niepowtarzalne, widowiskowe spektakle, łączące muzykę i taniec z różnych kultur i tradycji. Pierwszy pokaz umiejętności artystycznych Brave Kids odbędzie się 19 czerwca 2017 roku o 18.30 w Centrum Promocji Kultury Praga-Południe (ul. Podskarbińska 2).

Warszawski finał projektu także odbędzie się w Centrum Promocji Kultury 29 czerwca (czwartek) o godz. 18:30. Zaproszenia dostępne będą w CPK od 20 czerwca.

Spot wideo zapowiadający tegoroczną edycję: https://www.youtube.com/watch?v=6QhbGRxz5Ro

Zapraszamy!

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *