Aktualności

Remonty ulic po zimie

Jak co roku zima odcisnęła na naszych ulicach i chodnikach swoje wyraźne piętno. Wiosenne słońce odsłoniło wiele uszczerbków, które są obecnie na bieżąco naprawiane.
W kwietniu zakończono naprawę chodnika w ciągu ul. Lipskiej (od Francuskiej do Wału Miedzeszyńskiego). Z nowych trotuarów cieszyć się będą mieszkańcy ul. Berezyńskiej (na odcinku od ul. Łotewskiej do Gruzińskiej). Kontynuowany jest zeszłoroczny remont chodnika na ul. Londyńskiej.
Na osiedlu Igańska trwa wymiana poszczerbionego chodnika na ul. Krypskiej (od ul. Kruszewskiego do końca).
Ponadto zakończono prace na ulicach Stoczkowskiej, Zaliwskiego, Kobielskiej i Gruzińskiej. Do końca maja zostanie zakończona przebudowa ul. Olszynki Grochowskiej, trwa modernizacja ulic Siennickiej i Kickiego.
Jak informuje Wydział Infrastruktury Urzędu Dzielnicy Praga-Południe, dobiegają końca podstawowe remonty „pozimowe”.
Ze względu na fakt, że inwentaryzacja wszystkich dziur w jezdniach na terenie Pragi-Południe nie jest fizycznie możliwa, prosimy o informowanie Urzędu Dzielnicy o zauważonych problemach. Można pisać o nich na adresy e-mail: [email protected] lub [email protected] oraz dzwonić: tel. 22 44 35 369, 22 44 35 396 lub 22 44 35 356. Pamiętajmy, że do dyspozycji warszawiaków jest także telefon alarmowy 19 115. Dzwoniąc pod ten numer można zgłaszać zauważone ubytki w jezdniach i chodnikach.
Informacje od Państwa pozwolą służbom dzielnicowym na szybkie reagowanie i ułożenie spójnego harmonogramu prac naprawczych.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *