Aktualności

Dzień Dziecka na Pradze-Południe

Magia, sport i… napoje „M”!

Moc atrakcji czeka na dzieci 3 czerwca podczas wielkiego festynu, organizowanego na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe oraz współpracujące z nim szkoły, organizacje i instytucje.
Nie sposób wymienić wszystkich zabaw, konkursów, warsztatów i zawodów sportowych, jakie przygotowały szkoły, stowarzyszenia, fundacje i instytucje kultury (m.in. Centrum Promocji Kultury), Ogniska Pracy Pozaszkolnej i OSiR.
Będzie, oczywiście, malowanie buziaków, będą wielkie bańki mydlane, dmuchane pałace i wata cukrowa.
Na amatorów sportu czekają trenerzy karate i szermierki. Będzie można pograć w siatkówkę, badmintona, frisbee i ringo, a także spróbować swych sił w boksie, dżudo, ju jitsu lub akrobatyce sportowej. Kto lubi się ruszać, tego zapraszamy na zumbę kids! Będzie można spróbować… jazdy deskorolką z żaglem.
Na takiej imprezie nie może zabraknąć animacji plastycznych i muzyki. Śpiewać będzie m.in. grochowski chór Mille Voci, będą warsztaty rapu i rapowy minikoncert.
Zapraszamy na widowisko cyrkowe, teatrzyk lalkowy i specjalny spektakl iluzji!
To jeszcze nie wszystko. Będą bowiem warsztaty z robotyki, pokazy modeli jeżdżących, a nawet warsztaty biżuteryjne i złotnicze.
Kto biega i tańczy, jest spragniony. Dlatego będzie można – uwaga! – spróbować specjalnych napojów molekularnych! Przygotują je uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych
przy ul. Komorskiej.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *